Sjekk listen over hvem som får utdelt fag- og svennebrev!

Det er igjen tid for utfeling av fag- og svennebrev på Kongsberg, og denne gang er det 256 personer som er invitert til seremonien.

DEL

Nederst på denne siden kan du se listen over over kandidater som har avlagt fag- eller svenneprøve i Kongsbergregionen i perioden desember 2017 til desember 2018.

Trude Fagerheim, konsulent i utdanningsavdelingen i Buskerud fylkeskommune, opplyser at det totalt var 256 inviterte kandidater, men de som ikke ønsker navnet offentliggjort er tatt ut av listen. 

121 har svart at de kommer.

Fag- og svennebrevutdelingen skjer på Kongsberg Musikkteater, tirsdag 15. januar.

Se hele listen her:

Navnene er sortert etter alfabetet og etternavn.

NavnLærefag
Aannestad Lorene HvålHelsearbeiderfaget
Abrahamsen BredeProduksjonsteknikkfaget
Adthajak PatthaweeBilfaget, lette kjøretøy
Afeworki Kahssay SelamawitHelsearbeiderfaget
Alfsen Heidi BuggeLandbruk
Anderson Liv Ellen SveiaReservedelsfaget
Andolo Tuliza MinyekoHelsearbeiderfaget
Apeland AndrineYrkessjåførfaget
Bakke LineHelsearbeiderfaget
Baklid KjetilRørleggerfaget
Balac RadaHelsearbeiderfaget
Barlindhaug Mette RaaenHelsearbeiderfaget
Beikmane LindaHelsearbeiderfaget
Bekjorden Lynette GarqueHelsearbeiderfaget
Bekkestad Erik BakkenElektrikerfaget
Bekkevar Anita HagenBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Belgum SanderBilfaget, lette kjøretøy
Berg Magnus LangrindIndustrimekanikerfaget
Berg TinaSalgsfaget
Bergan Siri Therese SnarheimFrisørfaget
Bergom StåleBilfaget, lette kjøretøy
Bermingrud Marius HansenTømrerfaget
Biringvad Gro DalegårdenSalgsfaget
Bjerkmann Anne GreteRenholdsoperatørfaget
Bjertnes Gunn Margit OpheimBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Bjørnø MarianBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Bjøru Niklas JohanProduksjonselektronikerfaget
Boge Mersida RasljaninHelsearbeiderfaget
Bonsaksen David ChebeoSalgsfaget
Borge Sverre AndreasAnleggsmaskinførerfaget
Braathen Maren EliseAnleggsgartnerfaget
Brandbu EivindFeierfaget
Brekkenes AndersPolymerkomposittfaget
Brenden Aleksander BergerudIKT-servicefaget
Bugge Pia BerghHelsearbeiderfaget
Buzaite-Levendauskiene OrintaRenholdsoperatørfaget
Bøhn HelleHelsearbeiderfaget
Cabarrubias Reazel MahilumHelsearbeiderfaget
Chen Xiao ShunElektrikerfaget
Cizmar MartinYrkessjåførfaget
Dalberg NatalieBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Diesen Ann Cecilie EgestadBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Edvardsen AndreasKokkfaget
Eek Jan KennethCNC-maskineringsfaget
Ekra Martin GjerlandElektrikerfaget
Ellingsen HeidiKontor- og administrasjonsfaget
Elmstrøm MikaelIKT-servicefaget
Engeland ReidarAnleggsmaskinførerfaget
Enger SusanneHelsearbeiderfaget
Engrønningen TommyHelsearbeiderfaget
Fløtterud SivertAutomatiseringsfaget
Flåterud Bjørn EirikPolymerkomposittfaget
Fon AndreasElektrikerfaget
Fornstedt Ailene KleivHelsearbeiderfaget
Fossan MarleneHelsearbeiderfaget
Fredriksen Glen ErlandBilfaget, lette kjøretøy
Frellumstad Liezl CabarrubiasRenholdsoperatørfaget
Frøvold Ida MariBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Førsund Mette CecilieBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Geitle IdaBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Gjærevoll Lars ErikTømrerfaget
Grimnes Sissel IreneHelsearbeiderfaget
Grinderud Markus HansenTømrerfaget
Grøgård ØyvindFjell- og bergverksfaget
Grøterud MagnusTømrerfaget
Haga CamillaReservedelsfaget
Haga Tom HenningLogistikkfaget
Hagen Åge-MartinBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Halstensgård Peter NørstebøEnergimontørfaget
Halvorsen NaparadaHelsearbeiderfaget
Halvorsen Robert MorathYrkessjåførfaget
Hansen Christina Schlechter HamannHelsearbeiderfaget
Hansen Frida MadeleineSalgsfaget
Hansen Linn SofieHelsearbeiderfaget
Hansen Tonje MørchHelsearbeiderfaget
Hantho Sindre BakkeBilfaget, lette kjøretøy
Haugen Alva ThormodsæterBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Haugen Andreas BåsenEnergimontørfaget
Haugholt Kai OveIndustriell overflatebehandling
Haug-Løkke Linn HelenKontor- og administrasjonsfaget
Haukjem Steingrim SolstadElektrikerfaget
Helgerud Kate HeleneBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Hemsen Audun SimeonTømrerfaget
Hoel Stian JohnsenElektrikerfaget
Holst Maria EspegardHelsearbeiderfaget
Holstad EllenBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Holthe Martin BæverAutomatiseringsfaget
Hunstad ØysteinElektrikerfaget
Huse IngunBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Huskovic AidaBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Hvidsten RobertElektrikerfaget
Hæhre Brede BjølgerudAnleggsmaskinførerfaget
Håvardsrud Nils OleElektrikerfaget
Isaksen Janne IrenaHelsearbeiderfaget
Isaksen Simen ElgenIKT-servicefaget
Jarness Mari UelandHelsearbeiderfaget
Jensen Charlotte MeisnerLogistikkfaget
Jensen Jenny MaggiHelsearbeiderfaget
Johannessen Stian HaveråenTavlemontørfaget
Kara MehmetElektrikerfaget
Karlsen LailaHelsearbeiderfaget
Kassa Asmeret TesfayHelsearbeiderfaget
Kirkevollen ThorbjørnBilfaget, lette kjøretøy
Kjemperud EspenRørleggerfaget
Kjos Ana Maria Lopez MunozBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Kjørstad Iris AlexandraIKT-servicefaget
Kleivedalen ViljarSveisefaget
Kleven KristianAutomatiseringsfaget
Kløpfel Kevin Eric SandnesAutomatiseringsfaget
Knudsen Sigurd Rød Salgsfaget
Kofstad Bjørn ThomasAnleggsmaskinførerfaget
Kolbræk Tina-HeleneHelsearbeiderfaget
Komegne Henri FilmandBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Kontogonis Ioannis NikolaosAnleggsgartnerfaget
Kravik RubenTømrerfaget
Krog Ina BiancaHelsearbeiderfaget
Kronby Mary Grace NeronaRenholdsoperatørfaget
Kubisiak MichalPlatearbeiderfaget
Kvalsvik AnnieInstitusjonskokkfaget
Küreci PinarBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Larsen Érica Queiroz AarisHelsearbeiderfaget
Larsen Gitte LossiusDimensjonskontrollfaget
Larsen Marie BjertnesHelsearbeiderfaget
Larsen Marte BjertnesHelsearbeiderfaget
Larsson Maja CarinaGlasshåndverkerfaget
Lastra Viscaya Pamela EugeniaBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Lauritsen Stian SvalstuenIKT-servicefaget
Lerberg MariBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Leschly-Hansen TomSikkerhetsfaget
Lie Caroline SlåttaInstitusjonskokkfaget
Lima VeraBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Lindseth TommyElektrikerfaget
Lunde Erik AndréPolymerkomposittfaget
Lundheim Merejel LapeningRenholdsoperatørfaget
Lybekk Hanne KristineProfileringsdesignfaget
Lyhus EirikBilfaget, lette kjøretøy
Lystad ThomasSveisefaget
Løkeberg RuneYrkessjåførfaget
Løkseth Ole JørgenSveisefaget
Medalen SiljeHelsearbeiderfaget
Mikkelsen EivindYrkessjåførfaget
Milewski Lukasz KamilYrkessjåførfaget
Mortensen DanielIKT-servicefaget
Mosebekk MalinBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Mulu Boka BaslielIKT-servicefaget
Møller Tom KristianAnleggsmaskinførerfaget
Narverud StineAmbulansefaget
Neil Armstrong AnugeethaBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Nerum Bjørn OlavTømrerfaget
Nervik Kristian MyhraIndustrimekanikerfaget
Nordseth Elisabeth Charlotte LienTømrerfaget
Nybakken Aud UnniBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Nymoen Gjertrud IsadoraHelsearbeiderfaget
Nyrud Anders KildalBanemontørfaget
Odden ThomasYrkessjåførfaget
Odenius Linda ElisabethBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Olaussen Svein ErikYrkessjåførfaget
Olsen Erlend NikolaiProduksjonsteknikkfaget
Oo Tha ZinHelsearbeiderfaget
Orlova Anna AleksandrovnaHelsearbeiderfaget
Osnes Emma RenéeTelekommunikasjonsmontørfaget
Otterholt EmmaBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Petursdottir Johanna Helga LKokkfaget
Puskepalyte MeileBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Raaen Dick TarjeiAnleggsmaskinførerfaget
Raaen JørnElektrikerfaget
Ramberg Ole FredrikAnleggsmaskinførerfaget
Ranheim Tom AndréReservedelsfaget
Redalen Eldar MoenRørleggerfaget
Rezaie Mohammad MustafaBilfaget, lette kjøretøy
Riise Eirik BerghIndustrimekanikerfaget
Ro JonasVei- og anleggsfaget
Roligheten AleksanderIndustrimontørfaget
Rudi-Bølviken Bjørn ViljarIndustrimekanikerfaget
Rønning Jan MartinTømrerfaget
Rønning ØyvinYrkessjåførfaget
Rønningen Michael MoenIndustrimontørfaget
Røsaas GroHelsearbeiderfaget
Sagvolden Emil KarøyEnergimontørfaget
Sand Arnt BrændenBilfaget, tunge kjøretøy
Sandal Tobias JohannElektrikerfaget
Sandar SandarHelsearbeiderfaget
Sandli-Løvgren Tina JonetteHelsearbeiderfaget
Scott Greig AlanGlassfaget
Sharma NishantEnergimontørfaget
Simonsen Mari ØdegårdBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Skau HenningProduksjonsteknikkfaget
Skaug Camilla MoenSalgsfaget
Skjelbred Sander AndreasBilfaget, lette kjøretøy
Skjeldestad BjørnYrkessjåførfaget
Skogen KaiaFrisørfaget
Skretteberg Thor MartinBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Skriudalen ThomasBilfaget, lette kjøretøy
Skyline Thomas LinnerudYrkessjåførfaget
Skålien Ole Kristian RolidHelsearbeiderfaget
Skårdalsmo Fredrik SollieBilfaget, lette kjøretøy
Skårnes NinaCNC-maskineringsfaget
Slettvik Susanne MariePolymerkomposittfaget
Snersrud Liv Marit SkarstenSalgsfaget
Solberg HåkonAnleggsmaskinførerfaget
Solli Eivind GuterudAnleggsmaskinførerfaget
Spange Jørgen Frithjof BolstadIKT-servicefaget
Spiten SteinarAnleggsmaskinførerfaget
Stangeland Ole TorgerEnergimontørfaget
Stene Kristian WallenAutomatiseringsfaget
Stevning Stian HiåsenElektrikerfaget
Storvand ChristianIndustrimekanikerfaget
Støe HildeInstitusjonskokkfaget
Sund MartinFjell- og bergverksfaget
Svaikauskiene LoretaRenholdsoperatørfaget
Svalheim IvarEnergimontørfaget
Svendsen ØyvindBanemontørfaget
Syvertsen Bjørn-RogerYrkessjåførfaget
Syvertsen JonRørleggerfaget
Syvertsen ReidarHovslagerfaget
Sørensen Ida BondalLogistikkfaget
Thorud Tina JeanetteHelsearbeiderfaget
Tollefsen Adrian NørstebøTømrerfaget
Torkildsen SondreTømrerfaget
Traaen MathiasIndustrimekanikerfaget
Trøseng LeneHelsearbeiderfaget
Viksbråten Håvard EnderudIndustrimekanikerfaget
Vold HåvarIndustrimontørfaget
Westersund Jonas LundeElektrikerfaget
Wetterhus Ane HessHelsearbeiderfaget
Wåla Ingrid HyttaKonditorfaget
Zuk Jacek AndrzejRørleggerfaget
Ødegård Helene MarieFrisørfaget
Ørjansen SondreBilfaget, lette kjøretøy
Østergaard RitaBarne- og ungdomsarbeiderfaget
Øverby Nils Magnus DagestadIndustrimontørfaget
Øverland Kennet WingereidLogistikkfaget
  

Artikkeltags